Forum4eto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Спортни

Go down

Спортни Empty Спортни

Post  spoke Wed Sep 23, 2009 10:55 pm

Веднъж Американеца,Французина и Бай Ганьо се озовали при един дух.
-Ако някой от вас ми покаже спорт, който не мога да позная ще го пусна да си върви,но ако го позная ще остане тук за винаги.
Първи започнал американеца.Тичал,скачал и падал.
-Волейбол-казал духът и познал.
Втори бил французина.Въртял краката си наляво-надясно и се радвал.
-Футбол-казал духът и отново познал.
Последен бил Бай Ганьо.Той въртял ръцете си в кръг и показвал среден пръст.Отново въртял ръцете си в кръг и отново показвал среден пръст......
-Добре ще те пусна да си вървиш само ми кажи какъв е този спорт???
Бай Ганьо отговорил:
-СПОРТ ТОТО-2.



В аптеката:
- Бихте ли ми препоръчали някакво преспивателно без рецепта?
- Пуснете си мача България:Латвия!



“Дяволски” закон
Чл.1.(1)Фен на Man United, който пропусне мач на отбора, се наказва с лишаване от Internet за срок от 1 месец, считано от датата на нарушението.
(2) Ползването на Internet се предполага до доказване на противното. В такъв случай се отнема телефона, при липса и на телефон - фланелката, а при липса на фланелка...е няма такъв фен!!!!!
(3) При повторно нарушение се спира шоколада /на фенките / и алкохола /на феновете/, докато Бербатов вкара гол ...от дузпа!!!
(4) За пропускане на мач от Шапионската лига, поради особената тежест на нарушението, наказанието е обличане на фланелка на Loserpool.
(5) Не е налице нарушение, когато пропускът се дължи на причина, която не може да му се вмени във вина:смърт, изпадане в безсъзнание и др.
(6) Пропускането на мача заради гадже не е смекчаващо вината обстоятелство.
Преходни и заключителни разпоредби:
(1) “Фен на United” – човешко същество, което се отличава с изключителна красота и интелект, облича се предимно в червено-бяло-черни тонове, всеки ден благодари на Господ, че Сър Алекс е треньор на отбора, а девизът му е Glory Glory Man United.
(2) Настоящият закон влиза в сила от момента на прочитането му.
(3) Прилага се за всички фенове на United на Земята и извън нея.
spoke
spoke

Posts : 174
Join date : 2009-09-23
Age : 29
Location : Пловдив

https://forum4eto.rpg-board.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum